Asla Vazgeçmem'in son tanıtımı çok beğenildi!

Asla Vazgeçmem'in son tanıtımı çok beğenildi!

Show TV’den ekranlara bomba gibi düşecek bir yıldırım aşkı hikayesi, “Asla Vazgeçmem” henüz yayına girmeden, büyük ses getirdi. Asla Vazgeçmem’in Show TV’de yayınlanan tanıtımları büyük ilgi görüyor ve sosyal medyada tıklanma rekorları kırıyor. Dizinin dün akşam Show TV’de ekrana gelen heyecan dolu yeni tanıtımı ise, kısa sürede herkesin ilgi odağı oldu.

Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman). Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık. Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pekdemir) ve Nur (Amine Gülşe). Sevda Kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh.. Ya kafes onları boğacak… Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak…

Tolgahan Sayışman'a Türkiye Güzeli Amine Gülşe eşlik ediyor.

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Asla Vazgeçmem’de başrolleri; Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe paylaşıyor. Yönetmen koltuğunda Nihat Durak’ın oturduğu dizide, Şafak Pekdemir, Ayşegül Günay, Tugay Mercan, Yonca Cevher, Ümit Yesin, Hülya Gülşen Irmak, Yağızkan Dikmen ve Poyraz Bayramoğlu rol alıyor.
 
Asla Vazgeçmem Dizisinin 3. Tanıtımı:
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER