Acil Servis, 3 Şubat Salı akşamı başlıyor!

Acil Servis, 3 Şubat Salı akşamı başlıyor!
ABD’de yayınlanan fenomen dizi “Er”, Show TV ekranlarında “Acil Servis” adıyla hayat buluyor! Med Yapım uyarlamasıyla ekrana gelecek olan dizi, Salı akşamı Show TV’de izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.  
 
Acil Servis’in yönetmen koltuğunda Merve Girgin ve Barış Erçetin oturuyor. Senaryosunu Sinan Sülün’ün kaleme aldığı dizinin, görüntü yönetmenliğini Barış Milan; Sanat yönetmenliğini ise Sırma Bradley üstleniyor.
 
Acil Servis, hayatın kalbinin attığı yerdir. Buraya ölümle yaşam arasındaki ince çizgide yürüyen hastalar gelir. Başta doktorlar olmak üzere her acil servis çalışanı da birer insandır. Onların da hayatı vardır. Aşkları, hayalleri, ümitleri, çocukları, sevgilileri, anneleri babaları... Ve bir yandan kendi hayatlarına yetişmeye çalışırken diğer yandan insan hayatını her şeyin üstünde tutmaya yemin etmişlerdir.
 
Show TV’nin en iddialı projelerinden olan Acil Servis’in oyuncu kadrosu da birbirinden güçlü isimlerle dolu. Dizinin zengin oyuncu kadrosunda; Serhat Teoman, Nur Erkul , Seda Akman , Tamer Tıraşoğlu, Gökhan Soylu, Suzan Aksoy, Musab Ekici, Caner Kurtaran, Funda İlhan, Funda Şirinkal, Sinem Uçar, Serkan  Öztürk, Hasan Şahintürk ve Elçin Aktaş yer alıyor.
 
Acil Servis, 3 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER