Şahsiyet dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor!

Şahsiyet dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor!
Yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı, Ay Yapım imzalı Şahsiyet dizisinin puhutv’de yayınlanan ilk 6 bölümü özellikle polisiye tutkunu izleyicinin büyük beğenisini topladı.
 
Güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran senaryosuyla yayınlandığı ilk günden itibaren yüksek izlenme oranlarına ulaşan Şahsiyet dizisinin 7, 8 ve 9. Bölümleri 11 Mayıs Cuma günü yayınlanacak.
 
Polisiye ve macera sevenlerin fenomen dizisi Şahsiyet’in 7, 8 ve 9. bölüm fragmanları dizinin hayranlarından büyük ilgi gördü. Alzheimer’i ilerleyen Agah, artık çok daha fazla şeyi hatırlamak zorunda. Polis Nevra, ipuçlarını birleştirmeye başladı.

Etrafındaki çember giderek daralan Agah’ı bekleyen büyük sürpriz ne? Köpek öldüren sitesini açan Deva ve arkadaşları fenomen olma yolunda ilerlerken Nesrin’in beklenmedik hamlesi herkesi şaşırtacak.
 
Başrollerini Haluk Bilginer, Cansu Dere, Hüseyin Avni Danyal, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu ve Necip Memili’nin paylaştığı kadrosunda Şenay Gürler, İbrahim Selim, Fırat Topkorur, Recep Usta, Rabia Soytürk, Ayhan Kavas, Müjde Ar ve Hümeyra’nın yer aldığı; 12 bölüm olarak tasarlanan ‘Şahsiyet’in bir sonraki bölümleri ise Haziran ayında yayınlanacak. 10 ve 11. bölümlerde heyecan dozu daha da artarken sarsıcı sonu ile “Şahsiyet” 12. bölümde final yapacak.

Yeni bölümden kareleri görmek için sayfaları tıklamaya devam ediniz..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER