“Bana Masal Anlatma” filmi oyuncuları Mersinlilerle buluştu!

“Bana Masal Anlatma” filmi oyuncuları Mersinlilerle buluştu!

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi, “Bana Masal Anlatma” filminin oyuncularını Cinemarine’de Mersinlilerle buluşturdu.

Palm City Mersin AVM, Burak Aksak’ın yazıp yönettiği “Bana Masal Anlatma” filmi oyuncularını Mersinlilerle buluşturdu. Yönetmen Burak Aksak ve oyunculardan; Fatih Artman, Hande Doğandemir, Tarık Ünlüoğlu, Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Burcu Biricik, Berat Yenilmez ve Çağlar Ertuğrul’un katıldığı söyleşiye Mersinliler yoğun ilgi gösterdi.Filmin oyuncuları ile fotoğraf çektirmek için Palm City Mersin AVM içerisinde uzun kuyruklar oluşturan Mersinliler, Bana Masal Anlatma filmi oyuncularının gerçekleştirdiği söyleşiye de yoğun ilgi gösterdiler. Söyleşinin ardından basın mensupları ile biraraya gelen filmin oyuncuları; Mersinlilerin kendileri ve filme gösterdikleri ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Dolmuş şoförlüğü yapan Rıza'nın (Fatih Artman) hem güzel hem de çok iyi kalpli bir kız olan Ayperi (Hande Doğandemir) ile tanışmasından sonra yaşadığı olayların anlatıldığı filmde; Yılmaz Erdoğan, Tarık Ünlüoğlu, Gökçe Bahadır ve Gürkan Uygun da konuk oyuncu olarak yer alıyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER