Halit Ergenç, Sinema Senfoni Orkestrası eşliğinde İş Sanat’ta!

Halit Ergenç, Sinema Senfoni Orkestrası eşliğinde İş Sanat’ta!
Halit Ergenç ve Sinema Senfoni Orkestrası müzikseverleri beyaz perdenin büyülü dünyasına davet ediyor. İş Sanat’ta bu ay İstanbullu müzikseverleri sürpriz bir konser bekliyor. Yer aldığı sinema ve televizyon projeleriyle hem yurt içinde hem de yurt dışında büyük ilgi gören oyuncu Halit Ergenç, bu kez klasikleşmiş müzikallerden sevilen film müziklerine uzanan eserler seslendireceği bir konser için İş Sanat sahnesine çıkacak.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Operet ve Müzikal Tiyatro Oyunculuğu bölümleri mezunu olan Ergenç, bugüne kadar aralarında The Adventures of ZAK-New York, Kiss Me Kate, Tatlı Charity, Beni Seviyor, Kral ve Ben, Amphitrion, Evita, Hayalet ve Ötekiler ve Şarkılar Susarsa’nın bulunduğu önemli müzikal, opera ve bale projelerinde yer aldı. Sanatçı, 2009 yılında Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri’nde, 2006 ve 2014 Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü.

Şef Serdar Yalçın’ın yönetiminde gerçekleşecek konserde Ergenç’e alanında Türkiye’de bir ilk olan Sinema Senfoni Orkestrası eşlik edecek. Repertuvarını sadece, kaynağı neredeyse sonsuz olan film müzikleri ve müzikaller üzerine odaklayan bu özel topluluk, Avrupa’da ve dünyada çok az rastlanabilecek bir orkestra olma yolunda ilerliyor. Unutulmayan filmlerin akıllarda kalan melodilerini sanatseverlerle paylaşma tutkusunu taşıyan Sinema Senfoni Orkestrası ve Halit Ergenç, 6 Şubat 2015 Cuma akşamı sanatseverleri sahne ve beyaz perdenin büyülü dünyasına götürecek.

Sinema Senfoni Orkestrası & Serdar Yalçın & Halit Ergenç'in yer aldığı konser, 6 Şubat 2015 Cuma, Saat: 20.00'de izleyicisiyle buluşacak.

Bilet için satış noktaları : BİLETİX
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER