Yurdaer Okur: "Bu kez bambaşka bir Turgut geliyor!"

Yurdaer Okur:
Ekranların en çok izlenen yapımı Karadayı'nın yeni bölümünde; Savcı Turgut'un (Yurdaer Okur) nasıl sağ kalmayı başardığı ekrana gelecek. Turgut'un kararlı, hırs dolu akıl almaz oyunu izleyenlerde adeta soğuk duş etkisi yaratacak.

Dizinin ilk bölümünden itibaren Savcı Turgut rolündeki başarılı oyunculuğuyla beğeni toplayan Yurdaer Okur, “ Savcı Turgut’un geri dönmesi beni de çok mutlu etti. Aynı karakteri, iki farklı durumda oynamak bir oyuncu için müthiş bir şans. Bu kez bambaşka bir Turgut geliyor! Bu seferki Savcı Turgut beni eskisinden de çok heyecanlandırıyor” sözleriyle anlattı.

Dizinin 26 Ocak Pazartesi günü ekrana gelecek yeni bölümünde; Turgut; Necdet'in ardından Feride ve Mahir'in karşısına çıkacak. Savcı Turgut'un amacının ortaya çıkacağı bölümde; Turgut intikam için Feride ve Mahir'e, Mehmet Saim'in "beyefendi" adıyla kirli işler yaptığını açıklayacak mı? gibi bir çok merak edilen soru cevap bulacak.

Ay Yapım imzalı senaristliğini Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'ın yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar ve Cem Karcı'nın üstlendiği Karadayı yeni bölümüyle 26 Ocak Pazartesi, saat 20:00'da ATV'de ekrana gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER