Mehmed Bir Cihan Fatihi erken final yapıyor!

Mehmed Bir Cihan Fatihi erken final yapıyor!
O3 Medya'nın Kanal D için hazırladığı dönem draması Mehmed: Bir Cihan Fatihi, aldığı düşük izlenme oranları nedeniyle erken final kararı aldı. Kanal D'de 2013 yılında Med Yapım'ın prodüksiyonunu üstlendiği Funda Çetin ve Pınar Uysal'ın kaleme aldığı Merve Girgin ve Faruk Teber'in yönettiği Fatih dizisi 5 bölüm yayınlanmıştı. Kanal altı yıl sonra O3 Medya ile aynı tarihi kişiliği yeniden ekrana getirmeyi denedi. 

Altan Dönmez'den reji koltuğunu devralan Cevdet Mercan'ın çektiği dizi 6. bölümle birlikte final yapacak. Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Çetin Tekindor, Ertan Saban, Gürkan Uygur, Hazal Filiz KüçükKöse, İsmail Demirci, Atsız Karaduman, Burak Tamdoğan, Meral Çetinkaya, Altan Erkekli, İdil Fırat, Toprak Sağlam, Leyla Tanlar, Mert Yazıcıoğlu gibi oyunculardan oluşan dev kadrosuyla yayına çıkan tarihi drama Cannes'da düzenlenen MipTv Fuarı'nda da fazla ilgi görmeyince final kararı alma konusunda hızlı davrandılar. 

Türk Dizi Sektörü'nde son yıllarda hayata geçirilmiş en pahalı prodüksiyonu olarak tarihe derkenar edilecek olan dramanın yazarları Alican Yaraş ve Özge Efendioğlu da henüz yayın başlamadan kalemi Mehmet Ercan Erdem'e devretmişlerdi. Özellikle senaryo dili çok eleştirilen serinin halen çekimleri devam eden dizinin -bir son dakika değişikliği olmazsa- 24 Nisan akşamı yayınlanacak olan 6'ncı bölümle seyircisiyle vedalaşması planlanıyor.


RaniniTv Ailesi olarak bütün ekibe ferah feza yeni yolculuklar dileriz..

Gelişmeleri bildireceğiz..BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER