Nippon TV ile MEDYAPIM, Kadın ve Anne'nin başarısını kutlamak için bir araya geldi

Nippon TV ile MEDYAPIM, Kadın ve Anne'nin başarısını kutlamak için bir araya geldi
Nippon TV ile MEDYAPIM'ın yöneticileri, Japonya'dan uyarlanarak ekrana gelen Kadın (Woman) ve Anne (Mother) dizilerinin başarısını kutlamak için bir araya geldiler. Buluşma Japonya'nın Ankara'daki büyükelçiliğinin ve Ankara Üniversitesi'nin de dahil olmasıyla özel bir etkinlik çerçevesinde gerçekleşti.

Etkinliğe Japonya'nın Türkiye elçisi Akio Miyajima, MEDYAPIM'ın CEO'su Fatih Aksoy, Kadın dizisinin başrolü Özge Özpirinççi, Nippon TV'nin yöneticilerinden Kako Kuwahara, Anne ve Kadın'ın üç yaratıcısı, yapımcı Hisashi Tsugiya, yönetmen Nobuo Mizuta ve senarist Yuji Sakamoto katıldılar.

Fatih Aksoy "Japonya Büyükelçiliği, Nippon TV'nin ekibi ve Ankara Üniversitesi'nin öğrencileri tarafından kabul edilmek benim için bir ayrıcalık. Anne ve Kadın, Nippon TV'nin yarattığı harika hikayelerin katkısıyla Türkiye'de büyük bir reyting başarısı elde ettiler. Zarafet ve derinlik içeren hikayeleri Türk televizyonu için de dünya televizyonu için de alışıldık değil. Uyarlarken hikayedeki bütün unsurları tutmaya çalışıyoruz ve bunu başardığımız için gururluyum. Bu hikayeleri hayata geçirmek olağanüstü bir zevkti." yorumunda bulundu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER