Masum Değiliz için Beykoz Kundura Fabrikası’nda yeni bir mahalle kuruldu!

Masum Değiliz için Beykoz Kundura Fabrikası’nda yeni bir mahalle kuruldu!
Koliba Film’in bu haftasonu atv ekranlarına gelecek dizisi Masum Değiliz, ilginç senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla olduğu kadar zengin prodüksiyonu ile de dikkat çekecek.

Dizi, İstanbul’un dört bir yanında özel olarak dizayn edilen mekanlarıyla ilgi odağı olacak. Masum Değiliz’in çekimlerinin büyük bölümü Beykoz’daki Kundura Fabrikası’nda gerçekleştiriliyor. Buraya dizi için yeni evler, iş yerleri, kafe vb. yapılarak adeta yeni bir mahalle oluşturuldu.Dizinin başrol oyuncusu Damla Sönmez’in canlandırdığı Selin’in evi, kafesi, halasının evi Beykoz Kundura fabrikasında bulunuyor. Ayrıca aynı bölgeye heykeltıraş Umut’un (Sercan Badur) atölyesi de kuruldu. Masum Değiliz, sadece burada değil Çavuşbaşı, Reşadiye, Kalamış ve Ataşehir’deki birbirinden güzel mekanlarıyla da beğeni toplayacak.

Yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Serkan İpekören’in üstlendiği, senaryosunu Bekir Baran Sıtkı ve Pelin Karamehmetoğlu'nun yazdığı dizide, başrolleri Uraz Kaygılaroğlu, Damla Sönmez, Aras Aydın, Ushan Çakır, Sercan Badur ve Oya Unustası paylaşıyor.

Masum Değiliz’in ilk bölümü, 31 Mart Cumartesi saat 20.00’de atv ekranlarında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER