Rebecca Mader'ın yeni dizi projesi belli oldu: Like Family

Rebecca Mader'ın yeni dizi projesi belli oldu: Like Family
Once Upon a Time dizisinde canlandırdığı Zelena karakteriyle bilinen Rebecca Mader'in yeni dizi projesi belli oldu. Aktris, NBC kanalında yayınlanması için hazırlanan Like Family'nin kadrosuna dahil oldu.

Suzanne Martin, Sean Hayes, Hazy Mills ve Universal TV'nin yapımcılığını üstlendiği projenin senaryosunu Martin yazacak. Kanaldan pilot bölüm onayı alan dizi, birbiriyle çok yakın olan ve koruyucu ailede birlikte büyüyen iki kardeşin hikayesi üzerine kurulu. Eğer pilot bölüm kanaldan resmi dizi onayı alırsa kardeşlerden Artie olarak Brandon Mychal Smith ekranda olacak. Aubrey'i oynayacak isim henüz belli değil.

Mader ise genç ve güzel kalmak için her şeyi yapabilecek bir kadını canlandıracak. Camille, zengin kadın problemleri olan, zengin arkadaşlarıyla çevrili, zenginlere özel mumlar yapan ve zenginlere hitap eden bir blog yazan birisi. Dizide kardeşlerin yakınlığının yetişkinliği olduğundan daha karmaşık hale getirmesini işlenecek.

Mader'in kariyerinde Work It ve Lost gibi diziler de bulunuyor. Once Upon a Time'ın diğer önemli oyuncularından Ginnifer Goodwin, Steps isimli projenin, Josh Dallas ise Manisfest'in kadrosuna dahil olmuştu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER