Josh Dallas'ın yeni dizi projesi belli oldu: Manifest

Josh Dallas'ın yeni dizi projesi belli oldu: Manifest
Once Upon a Time dizisiyle tanınan Josh Dallas'ın yeni dizi projesi belli oldu. Aktör, NBC'de yayınlanması için pilot bölüm onayı alan Manifest isimli drama dizisinin erkek başrolü oldu. Proje eğer kanaldan pilot sonrası resmi dizi onayı alırsa yıllar önce kaybolduktan sonra gizemli bir şekilde yeniden ortaya çıkan bir uçaktaki yolcuları anlatacak.

Lost'un Resurrection ile tanışması olarak tanımlanan projenin senaryosunu NBC'nin dizilerinden Mysteries of Laura'nın yaratıcısı Jeff Rake yazdı. Radarda kaybolan uçak geri döndüğünde günümüzdekiler için yıllar geçmiş olsa da uçaktakiler için zaman hiç geçmemiş olacak. Hem kayboluşun gizemi hem de yolcuların özel hayatlarında olup bitenler konu edilecek.

Dallas da oğlunun nadir rastlanan kanseriyle ve aklında belirmeye başlayan gizemli bir sesle mücadele eden Ben Stone'u oynayacak. Valor dizisinden Melissa Roxburgh ise kendisine muhtemelen projede eşlik edecek ve kız kardeşi polis Michaela'yı canlandıracak. Michaela da diziyle birlikte hayatı için yeni bir amaç bulacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER