Ginnifer Goodwin'in yeni dizi projesi belli oldu: Steps

Ginnifer Goodwin'in yeni dizi projesi belli oldu: Steps
Once Upon a Time dizisiyle tanınan Ginnifer Goodwin, ABC'ye geri dönme hazırlığında. Aktristin kanalda yayına girmesi için hazırlanan ve pilot bölüm onayı alan Steps dizisinin kadrosuna katıldığı duyuruldu.

Komedi türündeki dizi, eğer resmi dizi onayı alırsa iki boşanmanın ardından üç farklı evde üç çocuğu birlikte yetiştirmeye çalışan dört yetişkinin yaşadıkları anlatılacak. Goodwin de Bea isimli serbest ruhlu, dinlemesini bilen modern bir hippiyi oynayacak. Ailelere çocuklar konusunda koçluk yapan karakter, üç çocuğu büyütme konusunda en donanımlı konumdaki kişidir. Çocukları birlikte büyüttüğü diğer üç kişi ise yeni eşi Paul, eski eşi (Barry Rothbart), eski eşinin diğer eski eşi.

Steps'in senaryosunu Kristin Newman, pilotunun yönetmenliğini Todd Holland, yapımcılığını da David Hoberman, Todd Lieberman, Laurie Zaks, Pontus Edgren, Felix Herngren ve Holland üstlendi. Big Love dizisiyle de tanınan Goodwin, Once Upon a Time'dan altıncı sezon sonunda ayrılmıştı. Goodwin'in Once Upon a Time'daki ve gerçek hayattaki eşi Josh Dallas'ın Manifest'in kadrosuna katıldığı haberini birkaç hafta önce almıştık.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER