Kısa kısa: Yabancı dizi dünyasından gelen kadro haberleri

Kısa kısa: Yabancı dizi dünyasından gelen kadro haberleri
* Fear the Walking Dead ile bilinen Mercedes Mason, ABC'nin yeni polisiyesi The Rookie'nin kadrosuna katıldı. Nathan Fillion'ı acemi bir polisi canlandıracağı dizide karakteri Nolan'ın amirlerinden Zoe Andersen'i canlandıracak.

* Denis Leary, üçüncü sezonu bu yaz yayınlanacak Animal Kingdom'da birden fazla bölümde yer alacak. Deran'ın uzun süredir ortalıkta olmayan babasını canlandıracak.

* Once Upon a Time'da genç Henry Mills karakterini canlandıran Jared Gilmore, diziye bir kez daha geri dönüyor. Oyuncu, 20. bölüme de karakteriyle konuk olacak.

* Epix'in ikinci sezonu yayınlanacak dizisi Get Shorty'ye Steven Weber (Wings) ve Andrew Leeds (Bones) de katıldı. İki isim de birden fazla bölümde yer alacaklar. Weber, Miles ve Rick ile bir proje için iş birliği yapan güçlü bir film yapımcısını canlandıracak. Leeds ise Felicity Huffman’ın karakteri Ajan Dillard'ın ortağı FBI ajanı Ken Stevenson'ı canlandıracak.

* Lorenza Izzo (Feed the Beast), Casual'ın dördüncü sezonunda birden fazla bölümde yer alacak. Tathiana, Laura'nın seyahet ederken tanıştığı bir karakter.

* Başlamadan ikinci sezon onayı alan ve ilk sezonu devam eden Starz dizisi Counterpart'ın ikinci sezonuna Betty Gabriel (Get Out) katıldı. Aktris, Naya Temple isimli eski bir FBI ajanını canlandıracak ve ofis tarafından ev temizliği için işe alınacak.

* Graham Patrick Martin (Major Crimes), The Good Doctor'ın sezon finaline Blake karakteriyle konuk olacak. Arkadaşını hastaneye getiren Blake, geliş sebeplerini açık etmemek istediği için doktorlara bilgi vermekten kaçınan birini oynayacak.

* Patti LaBelle, Oprah Winfrey'in kanalı OWN’un dizilerinden Greenleaf'e birden fazla bölüm için katıldı. Maxine Patterson isminde global bir şirketin tanınmış Hristiyan CEO'sunu ve Mae'nin üniversiteden arkadaşını oynayacak.

Ayrıca:

* Joseph Morgan'ın yeni dizi projesi belli oldu: Gone Baby Gone.

* Habil de Lucifer'in 3. sezonuna geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER