Şeref Meselesi Pazar yarışında potaya girdi

Şeref Meselesi Pazar yarışında potaya girdi

Kanal D’nin başrollerini Kerem Bürsin, Şükrü Özyıldız, Yasemin Allen, Şükran Ovalı, Burcu Biricik'in paylaştıkları dizisi “Şeref Meselesi”nin Pazar akşamı ekrana gelen bölümü A/B SES’te günün en çok izlenen programı ve birincisi oldu. Dün akşam oldukça tansiyonlu ve hareketli bir bölüm yayınlandı.

Dizide Kübra'nın babası ve Kılıç Ailesi'nin baş belası Sadullah, Elif' bebeği kaçırdıktan sonra  gelişen olayların sonucunda öldürülerek diziye veda etti. Sadullah karakterini başarıyla canlandırarak kalbimizde taht kuran Taner Turan'a bize bu kadar lezzetli bir 'kötü' izlettiği için teşekkür ederiz.

“Şeref Meselesi”nin Pazar akşamı yayınlanan bölümü, A/B SES’te yüzde 7.57 reyting ve yüzde 17.92 izlenme payı ile birinci oldu. İnternet ve Sosyal Medyada da büyük ilgi gören dizi, Twitter’da #emirinteklifi etiketiyle 20.691, #şerefmeselesi etiketiyle 4.956  toplam 25.647 tweet almış. Dizi ile ilgili resmi hesaplardan yapılan paylaşımlar toplamda 296 RT ve 763 Favori kazanmış. Facebook’ta 242.064 görüntülenme, 5.288 Like, 173 Comment, 22 share kazanmış olup, Instagram’da 1.532 Like kazanmıştır.

Dizinin 6'ncı bölümden itibaren izlenme listesinde başını hızla kaldırması ve AB seyircisinden tam puan alması oldukça sevindirici. Biraz da Total seyirci toplarsa hikaye ferah feza yoluna devam edecektir. Bu haftaki dinamik ve heyecanlı bölümün önümüzdeki haftaya da olumlu yansıyacağı aşikar. Şeref meselesi'nin başarılarının devamını dileriz. Başta hikayecileri, yazım ekibi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İzlemede kalın!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER