87'nci Oscar Ödül Töreni yalnızca Digiturk'te!

87'nci Oscar Ödül Töreni yalnızca Digiturk'te!
Sinema dünyasının en prestijli ödüllerinin verildiği 87'nci Oscar Ödül Töreni bu yıl da üklemizde sadece Digiturk'te yayınlanacak.

Geçtiğimiz yıl ilk defa Akademi'nin dünyada sadece belli markalara verdiği izinle, hayata geçirilen Moviemax Oscars kanalı, geçtiğimiz senenin ana dallarında Oscar kazanmış filmleri dahil olmak üzere önceki yılların Oscar kazanmış ve/veya Oscar'a aday olmuş en iyi filmlerini ve 87'nci Oscar Ödül Töreni'ni ekrana getirecek.

Moviemax markası ile Oscar markasının bir araya geldiği kanal, 1 Şubat Pazar günü Digiturk platformundaki 1 numaralı kanalda yayın yapmaya başlayacak. Moviemax Oscars kanalında 22 Şubat Pazar günü ise Oscar gecesine özel stüdyo programı başlayacak. Program, sinema ve moda dünyasından sürpriz ve deneyimli isimlerine ev sahipliği yapacak. Saat 00.00 itibariyle canlı yayında Kırmızı Halı geçit töreni yayınlanacak. Saat 03:30'da 'How I Met Your Mother dizisinin Barney'si olarak tanınan Neil Patrick Harris'in sunumuyla, Los Angeles Dolby Theatre'da gerçekleşecek olan 87'nci Akademi Ödül Töreni canlı yayınla Digiturk izleyicileriyle buluşacak.

Digiturk 87'nci Oscar Ödülleri'ne 31 film, 84 adaylıkla katılıyor
Dünyanın en iyi yapımlarının Oscar için yarışacağı ve dünyaca ünlü yıldızların sahne alacağı 87'nci Oscar Ödül Töreni için adaylıklar açıklandı. Digiturk kanallarında yayınlanan/yayınlanacak 31 film, toplam 84 adaylıkla Oscar Ödül Töreni'ne damga vurmayı hedefliyor. Digiturk, 87’nci Oscar Ödül Töreni'nin kazananları belli olmadan önce En İyi Kadın Oyuncu dalında ödüle aday olan Rosamund Pike’nin oynadığı 'Gone Girl', En İyi Film dahil olmak üzere en çok adaylığı bulunan 'Boyhood', 'The Grand Budapest Hotel' filmlerini Digiturk ekranlarında üyeleri ile buluşturacak.

Tüm film paketi üyelerinin izleyebileceği ve 1-23 Şubat tarihleri arasında yayın yapacak olan Moviemax Oscars, tören gecesi tüm Digiturk üyelerine açık olacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER