Arif V 216, Ocak ayında en iyi açılış yapan Türk filmi oldu!

Arif V 216, Ocak ayında en iyi açılış yapan Türk filmi oldu!
Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün yaptığı, 2018’de vizyona giren ilk Türk filmi olan Arif V 216, seyirci tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. 

Başrollerini; Cem Yılmaz, Ozan Güven, Seda Bakan, Özkan Uğur ve Zafer Algöz'ün paylaştığı film ilk 3 günde 1 milyon 331 bin 691 kişi seyretti. Film tüm zamanların ocak ayında en iyi açılış yapan Türk filmi oldu. 

Robot olan 216, insan olmanın hayalini kurmaktadır. Uzaydan dünyaya çok sevdiği arkadaşı Arif’in yanına gelir ve insan gibi yaşamaya başlar. Sıradan insanlar gibi bir yaşam sürmeye çalışsa da farklılığı kimsenin dikkatinden kaçmaz. Yeni yaşantısını alışmaya çalıştığı sırada aşk da kapısını çalmıştır. Robot olduğunu herkesten saklamaya çalışan 216 bunu başaramaz. 216’dan ilham alan bir iş adamı, onu herkese tanıtıp kopyalarını yapmak ister. Sunduğu cazip tekliflerle 216’yı kandırmayı başaran iş adamı, onun sayesinde geleceği değiştirecektir. Arif bu korkunç planı öğrenir ve hem dünyayı hem de 216’yı kurtarmak için bir mücadeleye girişir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER