Çukur'un gelecek bölümünden bir sahne yayınlandı: Vurulan kim?

Çukur'un gelecek bölümünden bir sahne yayınlandı: Vurulan kim?
Başladığı günden bu yana heyecanın asla azalmadığı yapımda, her geçen gün merak biraz daha harlanıyor. Geçtiğimiz bölüm Sena'nın diziye yeni giren karakterlerden biri olan Serdar tarafından kaçırılması ile son bulmuştu. 9. bölüm fragmanında kaçırılanın sadece Sena olmadığını, İdris Koçovalı'nın da ellerinde olduğunu öğrendik. 

Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan yeni bölümden bir sahne geldi. Paylaşılan sahnede ise, Yamaç'ın Serdar'ı kovaladığı görünüyor hemen ardından Sena Yamaç'ı durdurmak için geliyor ve biri vuruluyor. Peki, vurulan kim? 

Pazartesi akşamlarına damgasını vuran, Show TV’de ekranlara gelen ‘Çukur’un yeni bölümünde Yamaç, hayatının en zorlu anlarını yaşayacak. Mahalleye gelmesiyle birlikte taş üzerinde taş bırakmayan Serdar, İdris Koçovalı’yı rehin tutarak herkese meydan okurken, Sena’nın da Serdar’la yaptığı gizli anlaşma sonucu Selim tarafından kaçırılmış olması Yamaç’ın öfkesini Serdar’ın üzerinde toplayacak.

Yamaç ile Serdar’ın karşı karşıya geleceği anda Sena’nın da orada bulunması tehlikeyi artıracak. Yeni bölümden bu heyecan dolu dakikaların yer aldığı özel video, kısa sürede büyük merak uyandırırken patlayan silahın ucunda kimin olduğu akıllarda büyük bir soru işareti yaratacak. Soluksuz beklenecek bu heyecan dolu sahne öncesi #VurulanKim etiketiyle sosyal medya üzerinden tahminlerin paylaşılacağı özel yarışmada, doğru tahminde bulunup en çok beğeniyi alan 10 kişiye oyuncuların imzaladığı ‘Çukur’ posteri hediye edilecek.


Çukur’un merakla beklenen yeni bölümü 18 Aralık Pazartesi günü saat 20.00'de Show TV'de! 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER