Minik Cumberbatch geliyor

Minik Cumberbatch geliyor
Benedict Cumberbatch ve nişanlısı Sophie Hunter bebek beklediklerini açıkladılar.  Sophie Hunter 36 yaşında bir İngiliz. Oxford mezunu, oyuncu. Aynı zamanda 2007 yılında hem oynayıp hem yönettiği The Terrific Electric oyunu ile Samuel Beckett ödüllü kazanmış bir tiyatro yönetmeni. Tiyatro kriyeri boyunca neredeyse bütün dünyayı gezmiş desek yeridir. Uzun soluklu ilişkilerin kadını gibi görünen Hunter, uzunca bir süre henüz Oxford'da okurken tanıştığı İngiliz heykeltraş Conrad Shawcross ile birlikte yaşamış. 2009 yılında ayrılmışlar.

Sophie ve Benedict de aynı yıl Susan Luciani’nin Burlesque Fairytales filminde oynarken tanışmışlar, 5 Kasım 2015'te de nişanlandıklarını açıklamışlardı. Geçtiğimiz cumartesi gecesi 26. Uluslararası Palm Springs Ödül Töreni'ne katıldıklarında Sophie Hunter'ın karnı basının dikkatini çekmişti. Hunter önce çantası ile karnını kamufle etmeye çalıştı sonra ise rahatladı ve poz verdi. Bugün de çiftin basın danışmanından açıklama geldi. "Sophie ve Benedict ilk çocuklarını bekliyorlar."

Sophie Hunter'ın ipek Cavalli elbisesi de çok şık26. Palm Springs Ödül Töreni Gecesi'ndenTelevizyon dizilerinde de irili ufaklı roller almış. Buyrun size 2004 yılında David Tennant'ın oynadığı Traffic Warden'den bir sahne.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER