Love Letters | Gérard Depardieu & Agathe Natanson

Love Letters | Gérard Depardieu & Agathe Natanson

Uzun ve devasa bir masa. Bir tarafta koyu, ağır bir takım elbise ve beyaz gömlekler içinde Gérard Depardieu; diğer tarafta ise kızıl elbisesi, koyu renk saçları ve berrak teniyle Agathe Natanson.

İki olağanüstü oyuncuyu aynı sahnede yan yana görmemizi sağlayan Pulitzer Tiyatro Ödülleri'nde finale çıkmış ve 30'dan fazla dile çevrilmiş; sevginin güçlü bağlantısını, komik ve aynı zamanda duygusal bir şekilde anlatan bir A. R. Gurney oyunu. Oyunun merkezinde ise iki oyuncu var; Melissa Gardner ve Andrew Makepeace Ladd III. Bazen romanlarda rastladığımız mektuplaşma formatında gelişen oyunda, iki karakter masalarda yan yana oturur. Ayrı ayrı geçmiş elli yıla yakın bir süre zarfında hayallerinden, umutlarından, hedeflerinden, hayal kırıklıklarından, zaferlerinden ve yenilgilerinden bahsettikleri mektup, not ve kartpostallarını okurlar. Andrew; Amerika'da senatör olurken, Melissa başarıya ulaşamadığı bir sanat hayatı yaşıyordur. 

Oyun, Fransa'nın tüm dünyada popüler olmuş en önemli aktörlerinden Gérard Depardieu ve Agathe Natanson tarafından Fransızca sahnelenecek.

Daha önce Elizabeth Taylor, Mel Gibson, Kathleen Turner, Sigourney Weaver ve Christopher Walken gibi dünyaca ünlü aktör ve aktristler tarafından sergilenen bu oyun; ilk kez 8 Ocak Perşembe günü Zorlu'da.

Biletler için tıklayınız.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER