​The Gifted, FX ekranlarında başlıyor!

​The Gifted, FX ekranlarında başlıyor!
X-Men Evreni’nde geçen yeni dizi The Gifted Türkiye’de 2 Kasım’da FX ekranlarında olacak.

Yapımcılığını Marvel Television ile 20th Century Fox Television’ın üstlendiği ve X-Men Evreni’nde geçen THE GIFTED, çocuklarının mutant olduğunu ve doğaüstü güçlerle donatıldığını fark eden bir ailenin duygusal hikayesini anlatıyor. Düşmanca davranan bir hükümetten kaçmak zorunda kalan aile, mutantların yeraltı organizasyonlarından destek alarak hayatta kalmaya çalışıyor.

Dizide Strucker ailesinin üyelerini Stephen Moyer (Shots Fired, “True Blood”), Amy Acker (“Person of Interest”), Natalie Alyn Lind (Gotham) ve Percy Hynes White (“Night at the Museum 3”) canlandırıyor. Ayrıca Sean Teale (“Reign”) Eclipse/Marcos Diaz; Jamie Chung (Gotham) Blink/Clarice Ferguson; Emma Dumont (“Aquarius”) Polaris/Lorna Dane; Blair Redford (“Satisfaction”) Thunderbird/John Proudstar ve Coby Bell de (“Burn Notice”) Sentinel Services Agent Jace Turner olarak diziye katılıyor.

183’ten fazla ülkede yayına girecek olan yeni dizi THE GIFTED, Türkiye’de her perşembe saat 21.30’da FX’te izleyicileriyle buluşacak. Matt Nix (Burn Notice), Bryan Singer (X-Men: Apocalypse), Lauren Shuler Donner (X-Men: Apocalypse, X-Men: Days of Future Past), Simon Kinberg (X-Men: Apocalypse, X-Men: Days of Future Past) ve Marvel’dan Jeph Loeb ile Jim Chory dizinin baş yapımcılığını üstleniyor. Dizinin yöneticiliğini yapan Nix’i aynı zamanda Singer tarafından yönetilen ilk bölümün de yazarı olarak görüyoruz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER