Jamie Oliver, Hobbit olmadığına bin pişman!

Jamie Oliver, Hobbit olmadığına bin pişman!
Ünlü şef geçen yıl dünya çapındaki restoranlar zincirine İstanbul'u da ekledi.
Televizyon dünyasının dünyaca ünlü şefi Jamie Oliver, Guardian Gazetesi’ne verdiği bir röportajında Yüzüklerin Efendisi’nden gelen teklifini geri çevirdiğini açıklamıştı. Ünlü şef, o zamanlar geri çevirdiği bu rol hakkında şu anda çok pişman olduğunu söylüyor.

Jamie'nin bu itirafı, yeni kanalı Channel 4’de, Jamie and Jimmy’s Friday Night Feast adındaki programın çekimlerindeyken geldi: Yüzüklerin Efendisi’nin yönetmeni Peter Jackson 2001 yılında Yeni Zelanda’ya beraber gitmeyi ve Kral’ın Dönüşü filminin sonunda bir hobbiti canlandırmayı teklif etmiş.

Peki, nereden çıkmış bu teklif dersiniz? Elbette yine Jamie’nin marifetli ellerinden... Jamie Oliver, Peter Jackson’ın doğum günü pastasını yapmış ve pastayı çok beğenen Jackson da jest olarak böyle bir karşılık vermek istemiş. Jamie Oliver, o zamanki iş yoğunluğundan dolayı bu teklifi kabul edemediğini söylüyor. 


Oliver’ın yeni programı  Jamie and Jimmy’s Friday Night Feast Ocak’ın ilk haftasından itibaren İngiltere’de yayında olacak. 6 bölüm olarak planlanan programda Hugh Bonneville, Tinie Tempah ve Michael Sheen dahil olmak üzere şov dünyasından pek çok ünlü isim ağırlanıyor.

Kolay gelsin Jamie, biz de seni hobbit olarak görmek istedik. Mutfak işlerine bu kadar düşkün ve yetenekli olmana bakarsak da sen zaten gerçek bir hobbitsin..


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER