Amazon'un hazırladığı Jack Ryan'ın dizisinden yeni bir teaser geldi

Amazon'un hazırladığı Jack Ryan'ın dizisinden yeni bir teaser geldi
Geçtiğimiz yılın ağustos ayında online yayın platformlarından Amazon'dan onay aldığı açıklanan Jack Ryan dizisinden ilk teaser video geçtiğimiz ay gelmişti. Kısa süre önce bir tane daha yayınlandı. Yeni videoda öncekinin aksine dizinin başrolü John Krasinski de yer alıyor.

Sinemada Alec Baldwin, Harrison Ford, Ben Affleck ve son olarak 2014'te Chris Pine'ın oynadığı serinin dizisi de Tom Clancy'nin romanlarına dayanacak. Projeyi Carlton Cuse (Lost, Bates Motel) ve Graham Roland (Fringe, The Returned) geliştiriyor. Krasinski'nin haricinde dizide Timothy Hutton (Leverage, American Crime), Wendell Pierce (Suits, The Wire) ve Abbie Cornish (Limitless) gibi isimler bulunuyor.

Hikayenin dizi versiyonunu ekrana getirenler arasında ise Paramount Television ile birlikte Michael Bay, Brad Fuller ve Andrew Form da yer almakta. Bölümleri birer saat sürecek dizide Jack Ryan tehlikeli bir göreve atanacak. Ryan, teröristlerin gizli iletişim sistemini çözecek ve böylece kendisini tehlikeli bir kumarın ortasında bulacak.

Jack Ryan'ın çekimleri Amerika, Avrupa ve Afrika'nın çeşitli yerlerinde gerçekleşti. Başlangıcı ise 2018.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER