Ezra neden bitti?

Ezra neden bitti?
Sete çıktığı ilk günden beri sorun yaşayan Show Tv dizisi Ezra, ikinci bölüm yayınından sonra ekran yolculuğunu durdurdu ve yayından kaldırıldı. Sosyal medyaya bomba gibi düşen bu vedaya ise yayıncı kanal ile yapımcı arasındaki bitmek bilmeyen görüş ayrılıklarının sebep olduğu konuşuluyor.

İddia edildiğine göre kanalın satın alırken onayladığı senaryodan çok başka şeyler çekmeye başlayan Tayfun Güneyer, drama bölümünün hikayeye 'aşırı' müdahalesi sonunda çekimlere ara vermiş. Kanal ile yapılan toplantılar neticesinde asgari müşterekte buluşamayan taraflar yollarını ayırmaya karar vermişler.

Bilindiği üzere Tayfun Güneyer'in çektiği ilk bölümün yayını iki kez ertelenmişti. Çekilen bölümün beğenilmediği ve yayına çıkmak için kanal yönetiminden onay alamadığı iddia edilmişti. Ezra ikinci bölümde yayından kaldırılarak, Kadir İnanır- Eyşan Özhim'in oynadığı 2006 yapımı 'İyi ki Varsın'ın yıllardır kırılamayan "En kısa sürede yayında kalan dizi" rekoruna ortak oldu.

Genellikle kendi projelerini çeken bir süredir senaryosunu da kendi yazan Tayfun Güneyer'in sete çıktığında daima doğaçlama yapmayı tercih eden tür bir yönetmen olduğu, senaryoya asla sadık kalmadığı sektörce de bilinen bir gerçektir. Ancak bu sefer ilginç olan kendi senaryosuna da sadık kalmaması oldu. Tayfun Güneyer'in Ezra'yı devam ettirmek için Atv ve Fox Tv ile görüştüğü de duyumlarımız arasında..

Ezra, çok keyifli fragmanlar yayınlamış, yeni nesil bir aksiyon komedi projesi olarak Adanalı'dan boşalan tahta kurulacağı izlenimi veriyordu. Bütün ekibe geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER