Sumru Yavrucuk ve Erdal Özyağcılar, yıllar sonra No: 309 için yeniden bir arada!

Sumru Yavrucuk ve Erdal Özyağcılar, yıllar sonra No: 309 için yeniden bir arada!
Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği, senaryosunu ise Aslı Zengin ve Banu Zengin’in kaleme aldığı “No:309” dizisi, dün akşam yeni sezonuyla izleyenleriyle buluştu.

USTA OYUNCULAR YİNE KENDİNE HAYRAN BIRAKTI
Demet Özdemir, Furkan Palalı ve Sumru Yavrucuk’un başrollerini paylaştığı, FOX’un sevilen dizisi “No:309”un kadrosuna usta tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Erdal Özyağcılar dahil oldu.Başarılı dizide “Yıldırım” karakterine hayat veren Özyağcılar, 10 yıl sonra Sumru Yavrucuk ile ilk kez bir projede bir araya geldi.

Erdal Özyağcılar dizide Sumru Yavrucuk’un eski eşini, Demet Özdemir ile Fatma Toptaş’ın babasını canlandırıyor.

Genel Hikaye:
Yıldırım’ın (Erdal Özyağcılar) dönüşüyle tüm dengeler değişmeye başlar. Kızların ve Songül’ün zaman zaman Yıldırım’a karşı farklı tutumlar besleyecek olmaları aile içinde bir takım sıkıntılara yol açacaktır. Her türlü olumsuz tepkiye rağmen Yıldırım kararlıdır ve tek isteği ailesini geri kazanmak, geçen yılları telafi etmektir. Ona en büyük desteği başta Nergis verecektir, ilk kırılmayı o yaşayacak zamanla Lale ve Nilüfer de babalarına karşı yumuşayacaktır. Songül’ün affetmesi ise kolay olmayacaktır. Bu durum sürekli aralarında iniş çıkışlı bir ilişkiye sebep olacak, özellikle Songül’ün güvenini kazanmak Yıldırım için kolay olmayacaktır. Babalarının dönmesine adapte olmak kızlar için zor olacak ve bu yeni durum sürekli duygu değişikliklerine sebep olacaktır. Yıldırım bir yandan damatlarını tanımaya onlarla ilişki kurmaya çalışacak, bir yandan da torunlarına, kızlarına veremediği ilgiyi ve sevgiyi vermeye çalışacaktır.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER