Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım mı?

Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım mı?
Geçtiğimiz hafta basına verilen bir yemek ile Meryem Uzerli'nin 2015 Eylül'ünde StarTv'de yayınlanacak bir dizide rol alacağı yapım firması O3 Türkiye tarafundan resmen duyurulmuştu. Meryem Uzerli'nin partneri ise hâlâ belirlenmemişti. Önce ortaya Kıvanç Tatlıtuğ'un adı atıldı. Haber hemen yalanlandı. Daha sonra Ozan Güven, Burak Özçivit, Halit Ergenç ve Mehmet Günsür gibi oyuncuların adı sayıldı. En sonunda da Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu'nun verdiği bilgiye göre Meryem Uzerli'nin partneri Murat Yıldırım olacakmış.

Cengiz Semercioğlu haberi yazarken, "Henüz imza yok" demeyi de unutmadı. Yapımcı şirket O3Türkiye'nin daha önceki projelerinde de görüşme yaptıkları her oyuncu imza atmadığı halde "kesin" diye duyurulmuştu. Murat Yıldırım'ın MENA Top Starlar Listesi'nde yıllardır ilk sıralarda olduğu düşünülürse, Meryem Uzerli ile aynı projede yer alması yine kağıt üzerinde satılabilir ve çok konuşulur bir proje yaratılacağının sinyallerini veriyor.

Açıkçası bizzat Cengiz Semercioğlu'na röportaj verip Fox Tv için planlanan projenin ve karakterlerin detaylarını anlattıktan sonra Murat Yıldırım'ın neden son dakikada Cansu Dere ile rol alacağı projeden vazgeçtiği de kocaman bir soru işareti olarak cevaplanmayı bekliyor. Üstelik Kerem Deren'in de söz konusu hikayeyi (kod adı Emanet) uzun zamandır özellikle Murat Yıldırım'ı düşünerek yazdığı dedikodusu kulislerde fısıldanırken ve yapımcı Endemol Türkiye proje için masa başı çalışmalarına çoktan başlamış, projeyi çekecek olası yönetmenle bu hafta masaya oturduğu da duyulmuşken... İlginç.

Anlaşılan O3Türkiye resmi bir açıklama yapana kadar belirsizlikler devam edeceğe ve ortaya yine yeniden, her gün başka başka isimler atılacağa benzer. Hayırlısı..
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER