Songül Öden yeni yılda StarTv ekranında!

Songül Öden yeni yılda StarTv ekranında!

Geçen sezon ekran yolculuğunu başarıyla tamamlayan Med Yapım projesi 'Umutsuz Ev Kadınları' dizisinde rol alan Songül Öden yeni yılda, yeni bir diziyle Star Tv ekranında olacak. Kod adı 'Serçe Sarayı' olan dizinin Julia Roberts'ın başrolünü oynadığı Erin Brockovich adındaki sinema filminden uyarlama/ esinlenme olduğu uzun zamandır konuşuluyordu. 

Son günlerde bazı kaynaklardan duyulduğu üzere dizi, Serçe lakaplı genç bir kadının kocasını kaybettikten sonra çocuklarıyla verdiği yaşam mücadelesi ve eski sevgilisinin mahalleye dönüşü ile karışan gönül işlerini konu alıyormuş. Dizinin senaryosunu Eflatun Film'in eski ortağı ve Onur Ünlü'nün yapımcısı Funda Alp yazıyor. Alp, geçen aylarda yeni bir yapım şirketi kurmuştu, bu projede aynı zamanda Endemol ile birlikte ortak yapımcı olarak da Funda Alp'in adı geçiyor. Diziyi Mesude Eraslan yönetecek. 

Şubat ayında başlaması planlanan dizi Star TV ekranlarında yayınlanacak. Songül Öden'in partnerinin kim olacağı hâlâ meçhul. Geçtiğimiz günlerde aberi, "Songül Öden'in partneri Mert Saplı olacak." bilgisi ile MedyaTava duyurmuştu. Mert Fırat demek istediler ama henüz Fırat'ın adı kesinleşmiş değil. Serçe Sarayı'nın erkek oyuncusu için İbrahim Çelikkol, Okan Yalabık ve Ozan Güven ile de görüşüldüğü de duyumlarımız arasında..

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER