Aref Ghafouri, yine herkesi şaşırttı..

Aref Ghafouri, yine herkesi şaşırttı..
Sürprizlerle dolu program, Yetenek Sizsiniz Türkiye’de dün akşam Aref Ghafouri sergilediği showları ile izleyenleri büyüledi.

İnanılmaz illüzyon gösterileri ile akıllara durgunluk veren showlara imza atan Aref,stüdyodaki ve ekranları başındaki izleyenleri şaşırttı.
Stüdyodaki bazı izleyicileri de showlarına dahil eden Aref, stüdyodaki izleyicilerden beyaz bir kağıda isim, soyisim, telefon numarası ve bir hayvan yazmalarını istedi. Yazılı kağıtlar arasından birini seçerek bir tabak içerisinde yakan Aref kapağı kaldırdığında, kağıtta yazan akrep tabakta yer alıyordu. Bir stüdyo izleyicisinin yüzüğünü alarak kaybedip bir yumurtanın içerisinden çıkarması izleyenleri şaşkınlık içerisinde bıraktı.

İzleyenlerin şaşkınlıklarını gizleyemediği showlardan birini sergileyen Aref, Ankara Hacettepe Üniversite’sinde gerçekleşen çekimler sırasında 3G ile İstanbul’la bağlantı kurdu, gerçekleştirdiği bağlantı sırasında stüdyodaki izleyicilerden birinin telefonunu İstanbul’a göndermesi ve aynı şekilde telefonu alıp stüdyoya gelmesi akıllara durgunluk verdi.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER