'Ana Ocağı' başlıyor..

'Ana Ocağı' başlıyor..
Unutulan birçok değeri televizyon ekranlarında hatırlatmak amacıyla hazırlanan yarışma Ana Ocağı, izleyicilere merhaba demek için gün sayıyor. Amacı şehir yaşamının karmaşasında özlenen köy hayatını izleyenlere anımsatıp, onlarla birlikte yarışmacılara unutulan örf ve adetleri hatırlatmak olan Ana Ocağı hafta içi her gün TRT 1’de ekranlara gelecek.
 
Çekimleri, Sakarya’nın Serdivan ilçesindeki 50 dönümlük arazi üzerine kurulu çiftlikte gerçekleşen Ana Ocağı’nda, yarışmacılara, köydeki yaşamı, unutulmaya yüz tutmuş değerleri öğretecek üç eğitmen anne de eşlik edecek.

Köy evlerinde hayatlarını sürdürmeye çalışan gençler, teknolojiden uzak bir yaşam sürerken bir yandan da hayat boyu kendilerine yardımcı olacak birçok bilgi edinebilme şansı yakalayacaklar. 

Her hafta Ana Ocağı’na misafir olacakların kimi zaman eğlenceli kimi zaman zorlu yaşamlarının ekrana geleceği programda, haftanın en başarılı misafiri de dört bilezikle ödüllendirilecek.

Karga Film'in yapımcılığını üstlendiği Ana Ocağı Çiftliği’nde tüm bunların yanı sıra inekler, keçiler, koyunlar, tavuklar, kazlar ve köpeklerle sürülmeyi bekleyen onlarca dönüm verimli arazi bu eşsiz serüvende yarışmacılara eşlik edecek.

Ana Ocağı, 22 Aralık Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat: 13:15'te TRT1'de.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER