Bu Şehir Arkandan Gelecek'in final bölümünde neler oldu?

Bu Şehir Arkandan Gelecek'in final bölümünde neler oldu?
Ay Yapım imzalı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’, duygu yüklü, unutulmaz bir final bölümüyle ekranlara veda etti. Ali ve Derin’in aşk hikâyesinde Derin’in beklenmedik ölümü ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu. Sevdiği kadının kaybıyla yıkılan Ali, oğluyla birlikte bu şehri arkasında bırakarak yepyeni bir hayata yelken açtı.
 
Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’, duygu yüklü, unutulmaz bir final bölümüyle ekranlara veda etti. Düğün gününde babası Tekin’in, annesi Belgin’i vurmak üzere olduğu an kendini kurşuna siper eden Derin, bebeğini dünyaya getirdi. Ali’nin, oğullarını ilk kez kucağına aldığı sahne flashbacklerle ekran başındakileri Ali ve Derin’in masalsı aşk hikâyesinde geçmişten bugüne yolculuğa çıkardı. Ömer Salman’ın ‘Gide Gide Bir Söğüde Dayandım’ adlı şarkısının kullanıldığı bu duygusal anların ardından Derin’in beklenmedik ölümü, ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu. Yeşillikler içinde büyük bir bahçede Ali’yle birlikte oğullarıyla oynadıkları neşeli anların hayalini kuran Derin, bu rüyanın mutluluğuyla hayata gözlerini yumdu. Ali’nin gözyaşları içinde kaldığı bu sahnede Kerem Bürsin, etkileyici performansıyla izleyicileri derinden etkiledi.
 
İşte, Derin’in hayata veda ettiği an:

 
Ali ve Derin’in masalsı hikâyesinde geçmişten bugüne:

 
ALİ, BU ŞEHRİ ARKASINDA BIRAKTI!
 
Derin’in hayatını kaybetmesiyle birlikte Ali, “Bu şehrin tadı, kokusu kan benim için!” sözleriyle İstanbul’a ayak bastığı limandan bu sefer oğluyla birlikte yepyeni bir hayata yelken açmak üzere ayrıldı. Bu şehirde, kaybolan geçmişini, babasını ve aşkı bulan Ali’nin, babası Şahin, Rauf Anne, Aslı ve Nesrin’le vedalaştığı anlar ekran başındakileri gözyaşlarına boğdu.
 
İşte, unutulmaz final sahnesi:

 
 
Bölümde Ali ve Tekin’in yüzleşme sahnesi, tansiyonu yükseltti. Annesinin ardından onu hayata bağlayan kadını, Derin’i de ondan alan Tekin’le annesinin öldüğü yerde, limanda hesaplaştı. Ali’nin, Tekin’i vuracağı sırada Şahin, oğlunun kendisiyle aynı kaderi yaşamaması için onu tam zamanında engelledi. Bu sırada yere düşen silahı eline alan Tekin’in intihar etmesi, ekran başındakileri şoke etti.
 
Ali ve Tekin’in son hesaplaşması: 
Yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı, Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un rol aldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’ ekibi, Şampiyon’un salonundaki son çekim gününün ardından birbirlerine veda etti. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER