Açlık Oyunları TV8'de ekrana geliyor!

Açlık Oyunları TV8'de ekrana geliyor!
Başrollerini; Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth'ın paylaştığı Açlık Oyunları filmi, yeniden izlemek isteyenler için TV8'de ekrana geliyor!

Film, Susan Collins'in en çok satanlar listesinden inmeyen aynı adlı kitabından uyarlama.

Yakın bir gelecekte Kuzey Amerika kuraklık ve arkasından gelen yangın ve kıtlıklarla zayıflayarak çökmüş; yerini bir başkent ve 12 eyaletten oluşan Panem adında bir ülkeye bırakmıştır. Bu yeni ülkede her sene eyaletlerden kura ile seçilen ikişer gencin katıldığı "Açlık Oyunları" düzenlenmektedir. Kısmen eğlence amaçlı, kısmen de halka göz dağı vermeyi hedefleyen bu oyunlar, ayrıca tüm Panem ülkesinde televizyonlardan da izlenmektedir. 24 farklı 'yarışmacı' bütün televizyon seyircilerinin gözleri üzerindeyken, rakiplerini eleme ve hayatta kalma mücadelesi vermektedirler. 

Katniss'in 16 yaşımdaki kız kardeşi Primrose, maden yataklarıyla ünlü eyaletin 'kadın yarışmacısı' olarak seçildiğinde Katniss onun yerini almak için gönüllü olur. Erkek katılımcı Peeta ile Katniss, kendilerinden yaş ve kuvvet açısından daha büyük, güçlü ve ömürleri boyunca bu an için eğitilmiş olan rakiplerine karşı ayakta durmaya çalışırlar.

Açlık Oyunları, 10 Şubat Çarşamba saat: 22:00'de TV8'de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER