Bu Şehir Arkadan Gelecek'te Derin ve bebeği kurtulacak mı?

Bu Şehir Arkadan Gelecek'te Derin ve bebeği kurtulacak mı?
Ay Yapım imzalı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam ekranlara gelen bölümüne final sahnesi damgasını vurdu. Babasının, annesi Belgin’e silah doğrulttuğunu gören Derin, hayatının en mutlu gününde kendini annesine siper edip vuruldu.
 
Büyük finale sadece bir haftanın kaldığı ‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in dün akşam yayınlanan bölümünde âşık olduğu adamla evlenen ve hayatının en mutlu anını yaşayan Derin, annesini korumak isterken vuruldu. Belgin’den intikamını almak ve onu tamamen ortadan kaldırmak isteyen Tekin, Ali ve Derin’in en mutlu gününde Belgin’in karşısına çıktı. Tekin’in silahını Belgin’e doğrulttuğu sırada beklenmedik anda kendini annesine siper eden Derin, kurşunun da hedefi oldu. Silah sesini duyduktan sonra koşarak dışarı çıkan Ali, Derin’i vurulmuş şekilde yerde yatarken görmesiyle hayatının en büyük şokunu yaşadı. Şimdiden büyük bir merakla beklenen Derin ve bebeği kurtulacak mı sorusu, büyük finalde cevabını bulacak.
 
İşte, Derin’in vurulduğu final sahnesi:

 
ALİ ŞAMPİYON OLDU!
 
Babası Şahin hapisteyken şampiyon olmanın hiçbir değerinin olmadığını düşünen Ali, hayallerinden vazgeçeceği sırada gözünün önünde canlanan annesinin anılarıyla küllerinden yeniden doğdu. Nefeslerin tutulduğu maçta Ali, altın kemeri kazanarak şampiyonluk kupasını kaldırdı.
 
Ali’nin şampiyon olduğu heyecan dolu an:

 
‘Bu Şehir Arkandan Gelecek’in unutulmaz final bölümü 14 Haziran Çarşamba saat 20:00’da Atv’de ekranlara gelecek. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER