D-Smart’tan 23 Nisan Hediyesi; Çocuklara Görsel Şölen!

D-Smart’tan 23 Nisan Hediyesi; Çocuklara Görsel Şölen!
D-Smart, 23 Nisan hafta sonunda çocuklar için birçok başarılı yapımı ekranlara taşıyor. Çocuk Paketi kanalları ise bu hafta sonuna özel, tüm D-Smart abonelerine açık olacak.
 
D-Smart, 23 Nisan hafta sonunda çocuklar için bir çok başarılı yapımı ekranlara taşıyor. “Buz Devri: Büyük Çarpışma”televizyonda ilk kez yayınlanacak. Ayrıca, hınzır kedi “Garfield”ın maceraları, akıllı telefonlardaki oyunları tüm dünyada fenomen olan“Angry Birds”, kostüm tasarımıyla Oscar’a aday gösterilen “Sindirella” ve daha bir çok film ve animasyon hem çocuklara hem de ailelere görsel bir şölen sunacak.

D-Smart’ın çocuklara özel yayın yapan “Çocuk Paketi”ndeki kanalları Smart Çocuk, Boomerang, Baby TV ve Da Vinci Learning ise bu hafta sonuna özel, tüm D-Smart abonelerine açık olacak.
 
“Buz Devri: Büyük Çarpışma”/ Ice Age: Collision Course (TV’de ilk kez D-Smart’ta)
23 Nisan Pazar, 21.00 , D-Smart / MovieSmart Premium HD 

Yönetmen: Mike Thurmeier, Galen T. Chu
Seslendirenler: Ray Romano, Denis Leary, John Leguizamo
Yapım Yılı: 2016
Tür: Animasyon
Ülke: ABD

Konu: Scrat'in meşe palamudunun peşindeki bitmeyen takibi, bu kez Dünya'nın dışına çıkmasına neden olur. Ancak Scrat, bir takım şanssız tesadüfler sonucunda Dünya’yı yok edebilecek olaylar zincirini başlatır. Dünya’ya çarpacağı kaçınılmaz olan göktaşından kaçabilmek için Manny, Sid, Diego ve arkadaşları, daha önce hiç görmedikleri yerler ve yaratıklarla karşılaşacakları bir yolculuğa çıkarlar.

Garfield
22 Nisan Cumartesi, 20.45 , D-Smart / MovieSmart Family HD
 
Yönetmen: Peter Hewitt
Seslendirenler: Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt, Stephen Tobolowsky
Yapım Yılı: 2004
Tür: Animasyon - Komedi
Ülke: ABD

Konu: Hayatı sürekli yemek ve uyumaktan ibaret olan Garfield, sahibi Jon Arbuckle'ın eve Odie adında bir köpek almasıyla egemenliğini kaybeder. Alışık olduğu düzeni kaybeden Garfield, artık evi paylaşmak zorundadır. Bir gece Odie evden kaçırılır ve Garfield olanlardan kendini sorumlu tutar. Artık Garfield hırsızı bulup, Odie'nin tekrar eve dönmesini sağlamak istemektedir.

Angry Birds Film/ THE ANGRY BIRDS MOVIE
23 Nisan Pazar, 16.50 , D-Smart / MovieSmart Premium HD
 
Yönetmen: Clay Kaytis, Fergal Reilly
Seslendirenler: Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride
Yapım Yılı: 2016
Tür: Animasyon
Ülke:  ABD – Finlandiya

Konu: Uçma yetileri olmayan kuşların barış içinde yaşadıkları cennet vari bir adada  öfke problemini bir türlü yenemeyen Red, arkadaşları bomba ve Chuck diğer kuşlar tarafından dışlanmıştır. Bir gün gemi dolusu domuzlar çıkagelir. Adada yaşayan diğer kuşlara dostça davranan domuzlar kısa sürede ada halkının güvenini kazanır. Red, ada halkını domuzlar konusunda defalarca uyarır ve onlara güvenmemelerini ister. Domuzlar bir gece adadaki tüm yumurtaları çalar ve kaçarlar. Yumurtaları çalınan kuşlar ne yapacaklarını bilemezler. Çaresiz kalan kuşlar uyarılarına kulak asmadıkları öfkeli kuş Red'den yardım talep ederler. Red'in bu duruma yaklaşımı halkın beklemediği bir yönde olur.

Sindirella (Cinderella)
23 Nisan Pazar, 18.50 , D-Smart / MovieSmart Premium HD 

Yönetmen: Kenneth Branagh
Oyuncular: Lily James, Cate Blanchett, Richard Madden
Yapım Yılı: 2015
Tür: Dram - Fantastik

Konu: Kostüm tasarımıyla Oscar'a aday gösterilen filmde, Ella'nın tüccar babası, annesinin trajik ölümü üzerine başka bir kadınla evlenir. Çok sevdiği babasına destek olmak için Ella yeni üvey annesi Tremaine'i ve üvey kız kardeşleri Anastasia ve Drizella'yı kabul eder. Fakat Ella'nın babası da aniden ölünce, genç kız bu zalim üvey anne ve kız kardeş ile baş başa kalacaktır.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER