Ödüllü film 'Aşka Ruhunu Kat' Star'da..

Ödüllü film 'Aşka Ruhunu Kat' Star'da..
Film, izleyicilere hayatın içinden bir mesaj gönderiyor: ‘Hayat, siz başka planlar yaparken, başınıza gelenlerden ibarettir.’

Zinos (Adam Bousdoukos) Hamburg’ta Soul Kitchen isimli iddiasız bir restauranta sahip, sevgilisi Nadine ile mutlu bir beraberlik yürüten biridir. Restauranta yeni bir aşçı işe alır. Bu yeni aşçı başlangıçta müşterileri memnun edemese de ilerleyen zamanda kendi kitlesini yaratır ve mekan, eskiden olduğundan çok daha popüler bir hale gelir. Sevgilisi işi gereği Şangay’a gider ve Zinos’ta bir süre düşündükten sonra Nadine’in peşinden gitmeye karar verir fakat mekanını da satmak istememektedir.

Zinos’un kardeşi Illias (Moritz Bleibtreu) ise hapishanededir ve gündüzleri Soul Kitchen’da çalışmak için izin almıştır. Zinos, mekanı kardeşine devreder ve Şangay’a gitmek için yola koyulur fakat bu sırada kız arkadaşının Almanya’ya geri döndüğünü ve yeni bir erkek arkadaşı olduğunu görür. Illias ise mekanı kumarda kaybeder. Zinos, Soul Kitchen’ı geri almak için son bir umudu olduğunu öğrendiğinde elinden gelen her şeyi yapar.

Fatih Akın’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Adam Bousdoukos, Birol Ünel, Uğur Yücel, Moritz Bleibtreu, Anna Bederke başrolleri paylaşıyor.
 
Yayın Tarihi      : 15 Aralık Pazartesi
Yayın Saati        : 01.00
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER