Exodus Gods And Kings filminin New York Galası yapıldı

Exodus Gods And Kings filminin New York Galası yapıldı

Din temalı filmlerden sıkılmayanlar, keyif alanlar için taze taze 'Exodus Gods and Kings' (Tanrılar ve Krallar) çıktı. Darren Aronofsky'nin Nuh Tufanı'nından sonra bu kez Hz. Musa ve Ramses'in hikayesiyle Ridley Scott beyazperdede sahne alıyor.
Musa rolünü canlandıran Christian Bale olunca filmin daha merak uyandırması kaçınılmaz. Filmin New York galasına eşi Sibi Blazic ile katılan Bale de eşine uyum sağlayarak siyah yelekli takım elbiseyi giymeyi tercih etmiş. Yeleğin göğüs kısmı bedeninize oturduğunda belinizde gevşeklik olmamasına dikkat.

Filmde Ramses'i canlandıran Joel Edgerton kadife dokulu takım elbiseyi tercih ederek geceye tek başına katılmış. Kadife ceketler tek başına 'layering' için kullanılmaya oldukça uygun ama Joel Edgerton pantolonunda da kullandığı için daha fazla detaya girmemiş.

Takım elbiselerle sıkıcı olmak uzun süredir raflardan kaldırıldı. 'Breaking Bad' dizisinden tanıdığımız Aaron Paul de mürdüm rengi takımıyla galadaki erkeklere kıyasla dinamik bir etki yaratmış. Daha cesur seçimlere yönelen ve renk karışımlarını kullanmaktan çekinmeyenlere yenileri eklenmeye devam ediyor.


Aktör Stephen Baldwin'in 18 yaşındaki kızı Hailey Baldwin babasının gölgesinde kalmayan isimlerden biri oldu. Bir süredir podyumlarda boy gösteren Hailey, 'Exodus Gods and Kings'in galasında üst kısmı dantelden oluşan siyah straplez bir elbiseyi tercih etmiş.

Jennifer Morrison, volanlı, kabarık bele oturmuş jakarlı, metalik rengindeki midi eteği ve büstiyeriyle komple Asos'tan giyinmiş. 

Zac Posen elbisesiyle Kylie Minogue kırmızı halıda açık rengi tercih eden tek kadın olmuş. Siyah clutch ve ayakkabılarını kırmızı ruj ve ojeleriyle tamamlayarak hala formda olduğunu ispatlar güzellikte.

'The Good Wife' dizisinin yıldızı Julianna Margulies geniş paçalı siyah tulumuyla o da gecenin siyahlara bürünen isimlerinden biri olmuş.Filmin fragmanıBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER