Paramparça'da Hazal, Damir'den vazgeçmiyor!

Paramparça'da Hazal, Damir'den vazgeçmiyor!
Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’nın dün akşam (13 Mart) yayınlanan 95’inci bölümü de heyecan dolu gelişmelere sahne oldu.

AŞK, HAZAL’IN GÖZLERİNİ KÖR ETTİ

Cihan, Damir ile gizlice görüşen Hazal’ı takip etti ve onları çiftlik evinde yakaladı. Büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Cihan, Hazal'ın yalanlarını yüzüne vururken, Damir’e de sonra hesaplaşacaklarını söyledi. Cihan, Hazal'ı yalıya getirdi ve dışarı çıkmasını yasakladı. Hazal'ın Damir'le ilişkisini öğrenen Dilara da büyük bir şok yaşadı. Hazal’ın parmağındaki yüzüğü gören Dilara'nın öfkesi katlandı. Hazal, Cihan ve Dilara'nın tüm uyarılarına rağmen, Damir'den vazgeçmedi. 
 
Hazal’dan haber alamayan Damir, Asuman’ı devreye soktu. Asuman, kapkaççı saldırısına uğradığı yalanıyla yalıya girmeyi başardı ve Damir’in verdiği telefonu Hazal'a teslim etti. Hazal ile Damir yeniden haberleşmeye başladı. Damir, Hazal'a evlenme teklif ettiğini Ozan'a da söyledi. Damir, evlilik işlemlerini başlatmak için Hazal'dan nüfus cüzdanını istedi. Hazal'ın daveti ile yalıya giren Asuman, Hazal'ın kimliğini aldı. Damir düğün hazırlıklarına başladı.
 
Ozan, kumarhaneye geldi. Özkan, Cihan'a haber verdi. Cihan da oraya geldi, Ozan'ın masasına oturdu ve ona büyük bir ders verdi. Cihan'ın ikazlarını ciddiye almayan Ozan, kumarhaneden çıktı, Yavuz'la birlikte bir gece kulübüne geldi. Ozan ve Yavuz, burada tanıştıkları kızlarla birlikte Ozan'ın evine gitti. Ozan sabah uyandığında yanındaki kızın öldüğünü gördü. Büyük bir korkuya kapılan Ozan, Cihan'ı aradı ve 'baba, kız öldü'dedi. Ne olduğunu anlayamayan Cihan şoke oldu.

Paramparça’nın 95’inci bölümündeki bu sahneler #unutabilsem hashtag’iyle sosyal medyada da çok konuşuldu.
 
96. Bölüm tanıtım linki;
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER