Emel Çölgeçen'in gençliğini Zeynep Elçin canlandırdı

Emel Çölgeçen'in gençliğini Zeynep Elçin canlandırdı
Zeynep Elçin, dizinin oldukça ağırlıklı olan flashback sahnelerinde  başroldeki Emel Çölgeçen’in oynadığı Ülfet karakterinin gençliğine hayat verecek.
 
Sırlarla dolu dizide intikamını almak için doğduğu yere geri dönen Ülfet'in geçmişine ve bugünden sonra yapacaklarına tanık olacağız.
 
Ülfet, geçmişte abisi onu başka biriyle evlendireceği sırada sevgilisiyle kaçar ancak abisi Kudret ve müstakbel damat Ahmet, Ülfet’in peşine düşer. Maalesef Ülfet hamiledir ve aynı esnada Kudret’in karısı Meryem de hamiledir. Ahmet ve Kudret, Ülfet’i ve aşığını bulduğu sırada Ülfet doğum yapmaktadır.

Zeynep Elçin daha önce Şeref Meselesi dizisinde de rol almıştı

Limon Film'in yapımcılığını üstlendiği ve FOX TV'de Pazartesi akşamı  yayınlanacak olan "Kırlangıç Fırtınası" adlı dizinin yönetmen koltuğunda Fulya Yavuzoğlu oturuyor. Başlıca rolleri Emel Çölgeçen, Fikret Kuşkan, Ekin Mert Daymaz, Ayşenil Şamlıoğlu paylaşıyor. 
 
Kırlangıç Fırtınası'nda "Genç Ülfet" olarak karşımıza çıkacak olan Zeynep Elçin’i televizyon seyircisi ilk olarak Şeref Meselesi adlı dizide Elif’in büyümüş hali olarak tanımıştı. Zeynep Elçin daha sonra Aşk ve Günah, Göç Zamanı, Kaderimin Yazıldığı Gün ve son olarak da Rüzgarın Kalbi adlı dizide karşımıza çıkmıştı.
 
Kırlangıç Fırtınası 6 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00'de FOX TV ekranlarında olacak. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER