The Affair: Üç oda, bir salon drama..

The Affair: Üç oda, bir salon drama..
Yılın dizisi olarak lanse edilen ShowTime projesi The Affair 12 Ekim 2014'te Amerika yayınına başlamıştı. Yarın gece (7 Aralık 2014) itibariyle de FoxLife Türkiye kanalında gösterilmeye başlayacak olan The Affair için ikinci sezon onayı da 10 Kasım 2014 tarihinde geldi. Yani ferah feza izlemeye başlayabilirsiniz.

İlk sezonu 10 bölüm olarak planlanan dizinin yönetmen koltuğunda aynı zamanda dizinin yapımcıları arasında da olan ve ülkemizde çok sevilen dizi Komiser Kolombo'nun yönetmeni olan Jeffrey Reiner oturuyor. The Affair'in senaryosu ise yine projenin hikaye sahibi ve yaratıcısı olan Hagai Levi ve Sarah Treem imzasını taşıyor.

Dizinin başrollerini Dominic West, Ruth Wilson, Maura Tierney ve Fringe dizisiyle kalbimize taht kuran Joshua Jackson ile The Wire seyircisine sevinç taklaları attıracak John Dorman paylaşıyor.

The Affair'in konusu ise şöyle; bir yazar ve öğretmen olan Noah Sollway (Dominic West), eşi (Maura Tierney) ve dört çocuğuyla birlikte o yaz tatilini karısının ailesine ait yazlıkta yani Montauk'ta geçirmeye karar verirler. Yola çıkarlar ve menzile varmadan önce mola verdikleri yerde hikayenin fitili ateşlenir. Yemek yemek için durdukları lokantanın garsonu olan Alison (Ruth Wilson) ile Noah arasında garip bir etkileşim olur. Alison ve Noah "hayat kısa bas gaza" diyerek yaşadıkları ilginç etkileşimi gole çevireye karar verirler. Ancak hayatta karma diye bir gerçek vardır be işler umdukları gibi gitmez. Üstelik Alison da  taş ötesi Cole ( Joshua Jackson) ile evlidir.

Alison ve Cole'un kaybettikleri bebekleri yüzünden sarsıntılı evlilikleri Noah'ı yasak bir ilişkinin içine çekilmesi, ilk bölüme oldukça heyecan katan sır ve ilginç hikaye kurgusuyla The Affair Amerika yayını esnasında eleştirmenlerin çoğundan da geçer not aldı.

İşte bu Pazar gecesi FoxLife Türkiye'de ilk bölümü yayınlanacak dizinin tanıtım filmi

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER