Starz'ın yeni dizisi American Gods'ın başlangıç tarihi belli oldu

Starz'ın yeni dizisi American Gods'ın başlangıç tarihi belli oldu
Neil Gaiman'ın yazdığı ve Hannibal dizisiyle bilinen Bryan Fuller'ın televizyona aktardığı American Gods (Amerikan Tanrıları) dizisinin başlangıç tarihi belli oldu.

Starz kanalının sezonu 10 bölüm sürecek olan yeni dizisi 30 Nisan'da başlayacak. 

American Gods, sadece insanlar onlara inandığı sürece varlıklarını sürdürebilen tanrıları konu ediyor. Hikayenin ana karakteri olan Shadow, hapisten çıktıktan sonra kendisi hakkında çok şey bilen Wednesday için çalışmaya başlıyor. İşi kabul etmesinin ardından kendisini Amerika'nın bilinmeyen dünyasında, eski tanrıların hayatta kalma mücadelesinin ortasında buluyor. Amerika kıtasına göç eden insanların beraberinde getirdikleri bu tanrılar, zamanın ve teknolojinin ilerlemesiyle yeni tanrılara yenilmeye başlıyor.  

Dizinin kadrosunda Ian McShane, Ricky Whittle, Gillian Anderson, Emily Browning, Bruce Langley, Yetide Badaki, Peter Stormare, Jonathan Tucker, Cloris Leachman, Crispin Glover ve Pablo Schreiber gibi isimler rol alıyor.

American Gods'ın ilk tanıtımı geçtiğimiz ılın Temmuz ayında Comic Con sırasında yayınlanmıştı. Ayrıca dizinin başlangıç tarihiyle birlikte gelecek sayfada yer alan yeni posteri de yayınlandı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER