The Flash: Koş Barry, koş!

The Flash: Koş Barry, koş!
Gözlerini kırpma, kaçırırsın. Dünyanın en hızlı adamı Barry Allen, bir kaza sonucu elde ettiği yeteneklerle kendini şehrini kötülerden korumaya adar.
 
Arrow’u da yaratan isimlerden bir kahramanın doğuş hikayesi olan The Flash’ın ilk bölümü Arrow hayranları için de çok önemli bir sürpriz barındırıyor. Süper kahraman evreninde birer arkadaş olan Arrow ve Flash ikilisi arada birbirlerinin şehirlerini ve de dizilerini ziyaret edecekler. İlk bölümde Green Arrow, arkadaşı Flash’a el veriyor.
 
Yayınlanacak birinci bölümde; Barry Allen’ın annesi, o daha 11 yaşındayken feci bir cinayete kurban gider ve babası suçsuz yere cinayetten hüküm giyer. En yakın arkadaşı Iris’in babası Dedektif Joe West, Barry’i himayesine alır ve yetiştirir. Barry, zamanla parlak bir CSI dedektifi olur; asıl amacıysa annesinin ölümüyle ilgili sır perdesini aralamaktır. Ancak fizikçi Harrison Wells’in icadı olan yeni parçacık hızlandırıcısının tanıtımı sırasında yaşanan bir patlama korkunç bir fırtınaya neden olur ve Barry’e yıldırım çarpar. Barry, komada geçirdiği dokuz ayın ardından kazada edindiği süper güçle uyanır: Artık yaşayan en hızlı adamdır.

CNBC-e’nin yeni dizisi The Flash, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için 5 Aralık Cuma 21:00'da ekrana geliyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER