AMC spoiler verdiği için, The Walking Dead seyircisinden özür diledi

AMC spoiler verdiği için, The Walking Dead seyircisinden özür diledi
AMC, The Walking Dead'in sezon arası finali hakkında önemli bir spoiler verdiği için özür diledi. Kablolu kanal dizinin Facebook sayfasında bir gönderi yayınlayarak zombi dizisinin kış kapanışında önemli bir karakterin öldüğünü açıkladığı için özür diledi.

AMC'nin açıklaması şöyle:
"Dün geceki gönderi hakkındaki geri dönüşlerinizi aldık ve üzgünüz. Hiçbir art niyet olmadan aceleci davrandık ve bir sürprizi bozduk. Bilmenizi isteriz ki gelecekte AMC sosyal medya resmi hesaplarımızda böylesi gönderiler salgına sebep olmadan, -özellikle de ABD Batı Kıyısı yayınından önce- öldürülecektir. Her zaman olduğu gibi bizi izlediğiniz için teşekkür ederiz, yorum göndermeye devam edin. Tüm desteğiniz için teşekkürler. #RIPspoilers"

Bu, AMC'nin verdiği ilk spoiler da değildi. İki yıl önce de AMC web sitesinde bir video yayınlayarak adı lazım olmayan başka bir dizinin önemli bir karakterinin ölümünü vaktinden önce açıklamıştı.

Seyircinin ağır spoiler yediği bölüm olan "Coda" 14.8 milyon seyirci tarafından izlendi ve 18-49 yaş arasındaki yetişkinler kategorisinde 9.6 reyting oranı aldı. Dizinin sezon ortası finali için aldığı en iyi oranmış. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER