Azerbaycan’lı Elnur Hüseynov O Ses Türkiye Jürisini Büyüledi...

Azerbaycan’lı Elnur Hüseynov O Ses Türkiye Jürisini Büyüledi...
Jüri Elnur’u Ayakta Alkışladı...

TV8’de ekranlara gelen O Ses Türkiye yarışmasına Azerbaycan’dan katılan Elnur Hüseynov’un seslendirdiği 'Lutch' şarkısı ile sergilediği performans jüri üyelerini büyüledi.

Dört jüri üyesini de döndürerek ayakta alkışlanan Elnur Hüseynov O Ses Türkiye’de büyük bir başarıya imza attı.

Aileden müzisyen olduğunu belirten Elnur Hüseynov Rusya'daki O Ses yarışmasından da davet aldığı fakat O Ses Türkiye yarışmasına gelmeyi tercih ettiğini belirtti ve "Burası canımdan" dedi.

Acun Ilıcalı’nın Türkçe şarkı biliyormusun sorusu üzerine Sertap Erener’in “AŞK” şarkısını seslendiren Elnur Hüseynov, O Ses Türkiye jürisini şarkıdaki çıkışı ile kendisine hayran bıraktı.Özkan Uğur’un “Bu sese şapka çıkarılır” yorumunda bulunduğu yarışmada, Gökhan ise “İki dönemdir bu yarışmada böyle bir ses duymadım" diyerek Elnur'un müthiş bir sese sahip olduğunu belirtti.

Stüdyodaki izleyicilerin tezahüratı üzerine “Ellerimde Çiçekler” şarkısını seslendiren Elnur Hüseynov’a, Gökhan da eşlik etti.

O Ses Türkiye sahnesinde sergilediği muhteşem performansı ile jüri üyelerini kendine hayran bırakan yarışmacı Elnur Hüseynov için jüri üyeleri kıyasıya rekabet etti.

Hüseynov tercihini “Ben kalbimin sesini dinlemeye inanıyorum" diyerek açıkladı ve  Ebru Gündeş’in takımına katılmak istediğini açıkladı.

TEKRAR DİNLEMEK İSTEYENLER İÇİN
AŞK PERFORMANSI

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER