BluTV’nin ilk yerli online dizisi Masum’un yayın tarihi belli oldu!

BluTV’nin ilk yerli online dizisi Masum’un yayın tarihi belli oldu!
Dijital TV sektörünün önde gelen ismi BluTV’nin, merakla beklenen ilk yerli online dizisi Masum’un yayın tarihi belli oldu; 27 Ocak…
 
Yapımını D Productions’ın yaptığı, Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu “Bayrak”tan uyarlayıp aynı zamanda proje tasarımı ve senaristliğini de üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Altın Portakal ödüllü Seren Yüce yaptı.
 
Her biri 60 dakikalık 8 bölümden oluşan Masum’un başrollerinde ise; Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan var. 
 
Masum’un fragmanı yayında!
 
Polisiye ve dramayı harmanlayarak, ilk bakışta sıradan görünen bir Türk ailesinin çevresinde sıra dışı bir hikâyeyi konu alan Masum’un fragmanı da BluTV kullanıcıları ile buluştu. Fragmana binlerce dizi ve filmin reklamsız, istenildiği zaman, internetin olduğu her yerden ve her ekrandan izlenmesini sağlayan BluTV ‘nin kendi sitesinden ulaşılabiliyor. https://www.blutv.com.tr/masum
 


BluTV’de yenilikler devam edecek!
 
Daha önce HBO’nun 2017’deki en büyük dizisi The Young Pope’u Amerika yayınından önce kullanıcılarıyla buluşturan BluTV, 2017’de de hem en popüler yabancı dizi ve filmleri hem de kendi yerli orijinal yapımlarını kullanıcılarına sunmaya devam edecek.

İlk bölümden kareleri görmek için TIKLAYINIZ! BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER