Melissa McBride ile Soru- Cevap

Melissa McBride ile Soru- Cevap
The Walking Dead'in Carol'u Melissa McBride

The Walking Dead’de Carol’ü oynayan Melissa McBride ilk sezondan 5. sezona kadar Carol’ın nasıl değiştiğini anlattı. 

S- 5.sezonunun başlangıcında, elinizde silahla ateşler altında zombilerin arasında yürüyordunuz ve sonra o Terminus patlamasına neden olmuştunuz… Nasıl bir his?

-Biraz korkutucuydu tabii, çünkü Carol bir “walker”la karıştırılıyor olabilirdi. Şöyle geçiriyordu aklından: “Burada yapabildiğimin en iyisini yapacağım ve umarım sağsalim çıkabilirim.”  Tam da böyle düşünürken kameralar patlamaya çevrildi. Aslında Carol orada kendisini kötü hissetmedi, yapmak zorunda olduğu şeyi yaptı. 

S- Terminus’ta Mary ile olan dövüşünüz için öncesinde eğitim almış mıydınız?

-Mary ile biraz yerde yuvarlanıyoruz ama sonrasında dublör var. Herhangi bir zarar görmemizi istemediler. Dublörlerse çok iyi eğitimli, ve o sahnede inanılmaz bir iş çıkardılar. Biz sadece en son yerde kaldıkları bölümünden devraldık. 

S- 506.bölümde, Carol kendisinin tüm kimliklerinden bahsettiği bir yer var. Siz hiç böyle bir şey yaşadınız mı, daha önce hiç olmadığınız gibi bambaşka bir insana dönüşüverdiniz mi?

-Kesinlikle. Yaşamın tecrübelerinin beni büyütüp ilerlettiğini düşünüyorum. Bana artık yararlı olmayan farklı kimliklerime elveda demek zorundayım.Sanırım her zaman bu oluşumun içindeyiz. Harika bir şey bu. 

S- Peki Carol’un kendi kimlik krizleri için neler önerirdiniz?

-Sanırım şöyle derdim “Dişini sık, aklını kaybetme.”

S- “Apocalypse” için müthiş bir tavsiye bu. 

-Evet, literatüre göre ve mecazi olarak öyle.

S-Carol birinci sezondan beri çok değişti. Sizce hala aynı kalmış bir tarafı var mıdır?

-Belirgin davranışları var. Apocalypse’den önce bile farklı iyi yanları vardı. Kendisiyle bir mücadelede, o yanlarının da aslında doğal olarak içinde olduğunu anlıyor. Ama o tarafı gün yüzüne çıkarsa bunlar acı çekmesine neden olacak. Elbette tüm bunlardan önce, bir çocuğun elinde bıçak görmek onun en son isteyeceği şeydi.

Devamı için tıklayın.

BUNLARI DA SEVERSİN

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER