Alaric Saltzman The Originals'ı ziyarete geliyor

Alaric Saltzman The Originals'ı ziyarete geliyor

The Originals dizisini tanıdık bir yüz ziyarete geliyor.

Matt Davis'in The Vampire Diaries dizisinde canlandırdığı Alaric Saltzman karakteri The Originals'ın dördüncü sezon sekizinci bölümüne konuk olacak. Karakteri Elijah'a insan yapımı önemli bir obje verirken izleyeceğiz.

Bu da final sezonu devam eden The Vampir Diaries'de Alaric'in diziyi en azından canlı bir şekilde bitireceği anlamına geliyor. The CW'nun kısa süre önce açıklanan sezon ortası takviminde The Vampire Diaries'in finalini 10 Mart'ta yapacağı, 17 Mart'ta da onun yerini yeni sezonuyla The Originals'ın devralacağı açıklanmıştı.

Alaric'in New Orleans'ı ziyareti The Vampire Diaries'den dördüncü ziyaret anlamına da geliyor. İlk sezonda Tyler (Michael Trevino) karakteri intikam almak için Klaus'un karşısına çıkmıştı. Üçüncü sezonda da Matt (Zach Roerig) ve Stefan (Paul Wesley) kendi amaçları için şehre uğramışlardı.

The Originals ekranlara Hayley'in Hope ile birlikte yedi kurt sürüsünü Mikaelson kardeşleri kurtarmak için aramaya devam etmesiyle açacak. Vincent'in geçmişiyle ilgili bazı detaylar ortaya çıkacak ve Josh da kendisine yeni birisini bulacak. Karakteri Teen Wolf dizisiyle tanınan Keahu Kahuanui'nin canlandıracağı açıklanmıştı.

Ayrıca dizide son olarak Containment dizisinde oynayan Christina Moses'un Keelin adında kurtkadın bir doktoru, Neil Jackson'ın (Sleepy Hollow) ise gizemli bir vampir Alistair'i canlandıracağı da duyurulmuştu.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER