The CW kanalının sezon ortası takvimi belli oldu

The CW kanalının sezon ortası takvimi belli oldu
Amerikan ulusal kanallarından The CW, içinde bazı büyük değişikliklerin de bulunduğu sezon ortası takvimini açıkladı. Yeni programla birlikte sezon ortasında başlayacak dizilerin başlama tarihleri belli olurken, bazı dizilerin de ne zaman final yapcakları belli oldu veya yayın programı değişti.

* Bu sezonun yeni dizilerinden No Tomorrow ve Frequency'den reyting anlamında isteediğini pek bulamayan kanal, dizilerin sezonunu uzatmama kararı aldı. Yani iki dizi de 13. bölümlerinden sonra sezon finali yapacaklar. Dizilerin gelecekleriyle ilgili kararlar daha sonra verilecek.

* No Tomorrow 17 Ocak'ta sezon finalini yaptıktan sonra Salı günü The Flash'ın arkasından yayınlanan dizinin yerini Legends of Tomorrow alacak. Dizi gün değiştiriyor.

* Perşembe günü 20:00'de yayınlanan Legends of Tomorrow'un saatini 21:00'deki Supernatural devralıyor. Boşalan 21:00'deki saate de kanalın çizgi roman uyarlaması yeni dizisi Riverdale gelecek. Dizinin başlangıç tarihi 26 Ocak 2017.

* Frequency sezon finali yaptıktan sonra onun yerine gelecek dizi ise daha önce de Çarşamba günlerinde yayınlanan The 100. Dizinin başlangıç tarihi 1 Şubat Çarşamba.

* Cuma günü 20:00'de final sezonu yayınlanmaya devam eden The Vampire Diaries 10 Mart'ta elveda diyecek. Yerine de dizinin uzantısı The Originals gelecek. 

* İkinci sezonuyla Cuma günü 21:00'de yayınına devam eden Crazy Ex-Girlfriend'in sezon finali ise 3 Şubat’ta. Ondan boşalan yeri dördüncü sezonuna başlayan Reign alacak. Dizinin başlangıç tarihi 10 Şubat Cuma.

* Son olarak, Salı gününe transfer olan Legends of Tomorrow sezon finalini yaptıktan sonra ondan boşalan yere de 4 Nisan Salı günü iZombie gelecek.

ETİKETLER :

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER