Youtube fenomeni Conde Nast'la geliyor

Youtube fenomeni Conde Nast'la geliyor
YouTube fenomeni Kandee Johnson'a reklam teklifleri yağıyor.
Conde Nast Entertainment, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketlerinden biri. Şirket artık yeni malzemeler yaratmak için gözünün dünyanın en büyük video paylaşım sitesi YouTube’e dikti. Aslında kazancına değil, üretken videocularına.

Ve bir YouTube fenomeni: “Merhaba, adım Kandee Johnson ve burası YouTube’ün en mutlu kanalı. Güzellik, makyaj, nasıl yapılır, stil, eğlence, kendin yap, pişir, tüm bunlardan ilham al, yarat ve mutlu ol.” diyor açılış sayfasında.

2 milyonun üzerinde abonesi var, videoları 263 milyon kez görüntülenmiş. Ve bir görünen daha var ki, Conde Nast’a bu rakamlar ilham kaynağı olmuş.

Kandee Johnson ile masaya oturan yapım şirketi, The Scene adlı platformunda birlikte çalışacak. Masada reklamlar ve yeni marka içeriklerinde çalışmalar var.

Yeni yılın başında Beauty ReCovered for Glamour’a yeni bölümler çekilmeye başlanacak. Kandee dizi oyuncularından mankenlere, şarkıcılara kadar kendisini her seferinde ayrı bir karaktere büründürdüğü makyaj harikalarını konuşturacak.

Kandee'nin başarısı da henüz dijital mucizelere inanmakta zorlananlara selam çakmış olsun!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER