Sean Bean bu sefer de Frankenstein'ın peşine düşecek

Sean Bean bu sefer de Frankenstein'ın peşine düşecek
Game of Thrones'da iyi karakterli bir lideri canlandıran Sean Bean, bu kez de iyi polis rolünde.
ITV Encore, bağımsız yapımcılardan biri olan Rainmark Film’e efsane Frankenstein’i yeniden çekmesi için altı bölümlük dizi sipariş etti.

The Frankenstein Chronicles kadrosunda Game of Thrones’un Ned Stark'ı Sean Bean var. Bean, kalbimizdeki yerini Boromir olarak yapmış, GoT ile zirvesine taht kurmuştu. Şimdi de bir dedektifi canlandıracak ve 19. yüzyıl boyunca adı yayılmış olan Dr. Frankenstein’in peşine düşecek.

Dramayı daha önce Emmy’ye de aday gösterilmiş olan Benjamin Ross yönetecek. Senaryo yazarı ise Barry Langford. ITV Encore, dizi için yurt dışındaki dağıtımcısı olarak Endemol'ü seçti. ITV Encore, “The Frankenstein Chronicles”ı sinemanın en ikonik hikayesinin bir esinlenmesi olarak niteliyor. Dizinin çekimlerine Ocak 2015’te başlanacak. Çekim mekanı olarak Kuzey İrlanda seçilmiş. 

ITV Encore’da başka yeni diziler de var. Midwinter of the Spirit onlardan biri. Doğaüstü gerilimde, bir papaz yardımcısı olan kadının hikayesi anlatılıyor. Kanal diziyi Haziran 2015’te başlatacak. Başarılı dramalar Vera ve Lucan da buna dahil. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER