MARS televizyondan önce D-Smart GO’da!

MARS televizyondan önce D-Smart GO’da!
Oscar ve Emmy ödüllü Brian Grazer ve Ron Howard’ın yapımcılığını üstlendiği, insanlığın gelecekte Mars’a yapacağı yolculuğu eşsiz bir anlatımla ekranlara taşıyacak belgesel serisiMARS’ın ilk bölümü, televizyondan önce D-Smart GO’da yayında!
 
D-Smart GO aboneleri D-Smart keyfini, istedikleri zaman, istedikleri yerde, cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarından özgürce yaşamaya devam ediyor.  National Geographic Channel’ın en iddialı yapımlarından MARS, televizyon yayınından önce D-Smart GO aboneleri ile buluşuyor. Space X’in kurucusu Elon Musk, NASA’dan uzman kişiler, Buzz AldrinMae JemisonNeil deGrasse Tyson gibi çağımızın ilham veren bilim insanlarının çalışmalarına dayanarak kurgulanan MARSilk bölümüyle D-Smart GO’da izleyiciler ile buluşuyor. 
 
Bu özel belgesel serisini televizyon yayınından önce izlemek isteyen D-Smart’lılar, “GO” yazıp 2850’ye SMS göndererek ya da “www.dsmartgo.com.tr” üzerinden başvuruda bulunarak kolaylıkla D-Smart GO abonesi olabilir. 
 
Günümüzde Mars’a gitmeyi ve orada yaşamayı gerçek kılmak üzerine çalışmalar yapan bilim insanlarından gerçek verilere dayanan ve 2033’te Mars’a gidecek ilk insan kolonisinin kurgusal hikayesini ekrana getirecek belgeselde, gerçek ve kurgu bir arada işlenerek belgesel tarihinin en etkileyici anlatım şekillerinden biri oluşturuluyor. Mars’a yolculuk nasıl olacak? Mars’ta ilk koloni nasıl kurulacak? Bu koloninin sürdürülebilirliği ve insan hayatının Mars’ta yaşamı nasıl sağlanacak? Tüm bu soruların cevapları bu belgeselde yanıtlanacak. 
Bu tarihi görevi internetten takip etmek için: mars.natgeotv.com/tr
 
Mars Hakkında
Güneş sistemindeki gezegenlerden hiç biri insan ırkının ortak hayal gücünün ilgisini Mars kadar çekmedi. 2033’te Mars’a gidecek ilk koloninin yolculuğuna tanıklık edin ve ilk ekip güvenli bir şekilde iniş yapmaya çalışıp kolonisini kurmaya çalışırken onları takip edin. Mars’ı yuva yapma görevinin heyecanını yaşarken, National Geographic Channel, yepyeni bir program türünü de tanıtıyor. Sinema kalitesinde gelecekte geçen senaryolu drama çekimleri ile günümüzdeki uzay teknolojilerinin önde gelen isimlerinin tecrübeleri tek bir programda birleşiyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER