Sosyal TV | Aşk Laftan Anlamaz yeni gününde çok konuşuldu!

Sosyal TV | Aşk Laftan Anlamaz yeni gününde çok konuşuldu!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (5 Kasım) en çok konuşulan yapım  Bi Yapım'ın Show TV'de yayınlanan Müge Uğurlar'ın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz'in paylaştığı Aşk Laftan Anlamaz oldu. Dizi %34,63 ile 1. sırada.

D Yapım'ın Kanal D'de yayınlanan, yönetmenliğini Barış Erçetin'in üstlendiği başrollerini Furkan Andıç, Leyla Lydia Tuğutlu ve İlker Kızmaz'ın paylaştığı Tatlı İntikam geçtiğimiz hafta %25,81 ile 1. sıradayken bu hafta %18,74 ile 2. sırada. 

Kanal D'de yayınlanan Seda Akgül'ün sunuculuğunu yaptığı Kısmetse Olur halk oylaması geçtiğimiz hafta %23,74 ile 2. sıradayken bu hafta %9,97 ile 3. sırada.

O3 Medya'nın Kanal D'de yayınlanan yönetmenliğini Türkan Derya ve Murat Aksu'nun üstlendiği Ayça Ayşin Turan ve Aras Aydın'ın başrollerini paylaştığı Altınsoylar %3,75 ile 4. sırada.

Pastel Yapım'ın Fox TV'de yayınlanan, Aysun Akyüz'ün yönetmenliğinde Özge Özberk ve Kutsi'nin başrollerini paylaştığı Kalbimdeki Deniz geçtiğimiz hafta %8,90 ile 3. sıradayken bu hafta %3,73  ile 5. sırada. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER