Sosyal TV | Kısmetse Olur sosyal medyada zirvenin sahibi oldu!

Sosyal TV | Kısmetse Olur sosyal medyada zirvenin sahibi oldu!
Kimola Analytics sonuçlarına göre sosyal medyada dün (1 Kasım) en çok konuşulan yapım sunuculuğunu Seda Akgül'ün yaptığı Kanal D'de yayınlanan program Kısmetse Olur oldu. Program %15,93 ile 1. sırada.

Most Production’ın Kanal D’de yayınlanan, Cem Karcı’nın yönettiği, başrollerinde Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Ahmet Mümtaz Taylan, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya’nın paylaştığı Hayat Şarkısı geçtiğimiz hafta %12,31 ile 2. sıradayken bu hafta %11,70 ile yerini korudu.

Star TV'nin MED Yapım - MF Yapım ortaklığıyla Merve Girgin Aytekin'in yönettiği Berfu Ergenekon, Elif Asılkefeli Yeter ve Banu Tekcan'ın senaryosunu yazdığı, başrollerini Cansu Dere, Vahide Perçin ve Beren Gökyıldız'ın paylaştığı Anne oldu. Dizi  geçtiğimiz hafta %28,74 ile 1. sıradayken bu hafta %10,09 ile 3. sırada

Fox TV'de yayınlanan Fatih Portakal'ın sunuculuğunu yaptığı Fox Ana Haber %8,49 ile 4. sırada.

Star TV'de yayınlanan, Şenol Sönmez yönetmenliğinde, oyuncu kadrosunda Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Seçkin Özdemir, Müjde Uzman, Nergis Kumbasar, Levent Ülgen, Onur Büyüktopçu, Kerem Fırtına, Sanem Yeles ve Osman Akça gibi isimlerin yer aldığı Ortaks Yapım'ın fenomen dizisi Kiralık Aşk %7,45 ile 5. sırada.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER